Pregleda: 1136
Vrednovanje rada škola za školsku 2014/2015 godinu
2.10.2015.
Vrednovanje rada osnovnih i srednjih škola Tuzlanskog kantona počinje 6.oktobra 2015. godine. Vrednovanje će biti vršeno od strane stručnih savjetnika Pedagoškog zavoda TK prema Instrumentariju za vrednovanje škola koji se bitno ne razlikuje od prošlogodišnjeg.
Očekuje se da će ovaj iznimno zahtjevan posao biti završen do kraja mjeseca, nakon ćega će se pristupiti obradi rezultata vrednovanja, a sami rezultati će biti objavljeni do kraja prvog polugodišta 2015/2016 školske godine. Za ovu školsku godinu, predviđeno je da se vrednovanje rada obavi na kraju nastavne godine, prije početka godišnjih odmora.
Raspored vrednovanja škola od 08.10.2015. do 09.10.2015. godine
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
8.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Banovići” Banovići
|
2
|
JU OŠ “Grivice” Banovici
|
3
|
JU OŠ “Seona” Aljkovići
|
4
|
JU OŠ “Banovići Selo” Banovići
|
5
|
JU OŠ “Treštenica” Treštenica
|
6
|
JU Mješovita srednja škola Banovici
|
7
|
JU OŠ “Pazar” Tuzla
|
8
|
JU OŠ “Mejdan” Tuzla
|
9
|
JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
|
10
|
JU Srednja medicinska škola Tuzla
|
|
|
|
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
9.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Gornja Orahovica” Gornja Orahovica
|
2
|
JU OŠ “Doborovci” Doborovci
|
3
|
JU OŠ “Džakule” Džakule
|
4
|
JU OŠ “Malešici” Malešici
|
5
|
JU OŠ “Miricina” Miricina
|
6
|
JU OŠ “Orahovica” Orahovica Donja
|
7
|
JU OŠ “Soko” Soko
|
8
|
JU OŠ “Stjepan Polje” Stjepan Polje
|
9
|
JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla
|
10
|
JU Mješovita srednja škola Tuzla
|
|
11
|
JU Srednja ekonomska škola Tuzla
|
Raspored vrednovanja škola od 12.10.2015. do 16.10.2015. godine
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
12.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Hasan Kikic” Gracanica
|
2
|
JU Gimnazija „dr. Mustafa Kamaric“ Gracanica
|
3
|
JU Mješovita srednja škola Gračanica
|
4
|
JU Druga osnovna škola Gracanica
|
5
|
JU OŠ “Hasan Kikic” Gradacac
|
6
|
JU OŠ “Dr. Safvet-beg Bašagić” Gradačac
|
7
|
JU OŠ “Edhem Mulabdic” Medida Donja
|
8
|
JU OŠ “Hamdija Kreševljakovic” Kamberi
|
9
|
JU OŠ “Miladije” Tuzla
|
10
|
JU Brčanska Malta
|
|
|
|
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
13.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Ivan Goran Kovačić” Gradačac
|
2
|
JU OŠ “Musa Ćazim Ćatić” Zelinja Donja
|
3
|
JU OŠ “Mebmed-beg Kapetanovic Ljubušak” Srnice Donje
|
4
|
JU Gimnazija «Mustafa Novalic» Gradacac
|
5
|
JU Mješovita srednja škola «Hasan Kikic» Gradacac
|
6
|
JU OŠ “Bukinje” Bukinje
|
7
|
JU OŠ “Husino” Tuzla
|
8
|
JU OŠ “Kiseljak” Kiseljak
|
9
|
JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
|
10
|
JU Srednja muzicka škola Tuzla
|
11
|
JU OŠ "Novi Grad" Tuzla
|
12
|
JU Turisticko-ugostiteljska škola Tuzla
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
14.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Čelić” Čelić
|
2
|
JU OŠ “Humci” Humci
|
3
|
JU OŠ “Vražici” Vražici
|
4
|
JU Mješovita srednja škola Čelić
|
5
|
JU OŠ “Teočak” Teočak
|
6
|
JU Mješovita srednja škola Teočak
|
7
|
JU OŠ“Kalesija” Kalesija
|
8
|
JU OŠ “Rainci Gornji” Rainci Gornji
|
9
|
JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
|
10
|
JU OŠ „Jala“ Tuzla
|
11
|
JU OŠ “Kreka” Tuzla
|
12
|
JU Gimnazija "Ismet Mujezinovic" Tuzla
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
15.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Tojšici” Tojšici
|
2
|
JU OŠ “Vukovije” Vukovije
|
3
|
JU OŠ „Memici” Memici
|
4
|
JU Mješovita srednja škola Kalesija
|
5
|
JU OŠ “Kladanj” Kladanj
|
6
|
JU OŠ “Stupari” Stupari
|
7
|
JU Mješovita srednja škola «Musa Cazim Catic» Kladanj
|
8
|
JU OŠ “Đurdevik” Đurdevik
|
9
|
JU OŠ "Sveti Franjo" Tuzla
|
10
|
JU OŠ “Sjenjak” Tuzla
|
11
|
JU Mješovita srednja elektotehnicka škola Tuzla
|
12
|
JU Mješovita srednja gradjevinsko-geodetska škola Tuzla
|
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
16.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Lukavac Mjesto” Lukavac
|
2
|
JU OŠ “Turija” Turija
|
3
|
JU OŠ “Gnojnica” Gnojnica
|
4
|
JU OŠ “Poljice” Poljice
|
5
|
JU OŠ “Prokosovici” Prokosovici
|
6
|
JU OŠ “Dobošnica” Dobošnica
|
7
|
JU OŠ “Puracic” Puracic
|
8
|
JU OŠ “Lukavac Grad” Lukavac
|
9
|
JU "Gimnazija Lukavac" Lukavac
|
10
|
JU Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola Lukavac
|
11
|
JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola Lukavac
|
12
|
JU OŠ „Lipnica” Lipnica
|
Raspored vrednovanja škola od 19.10.2015. do 22.10.2015. godine
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
19.10.2015.
|
1
|
JU Druga osnovna škola Srebrenik
|
2
|
JU OŠ “Duboki Potok” Duboki Potok
|
3
|
JU OŠ “Podorašje” Podorašje
|
4
|
JU OŠ “Špionica” Špionica
|
5
|
JU Prva osnovna škola Srebrenik
|
6
|
JU OŠ “Rapatnica” Rapatnica
|
7
|
JU OŠ “Sladna” Sladna
|
8
|
JU OŠ “Tinja” Tinja
|
9
|
JU Behrambegova medresa Tuzla
|
10
|
JU Katolicki školski centar "Sv. Franjo" Opca gimnazija Tuzla
|
11
|
JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
|
12
|
JU OŠ „Slavinovići“
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
20.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Bašigovci” Bašigovci
|
2
|
JU OŠ “Dubrave” Dubrave
|
3
|
JU OŠ “Gracanica” Gracanica
|
4
|
JU OŠ “Šerici” Šerici
|
5
|
JU OŠ “Višca” Višca
|
6
|
JU Prva osnovna škola Živinice
|
7
|
JU Druga osnovna škola Živinice
|
8
|
JU OŠ “Živinice Gornje”
|
9
|
JU Gimnazija Živinice
|
10
|
JU Mješovita srednja škola Živinice
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
21.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Gornja Tuzla” Gornja Tuzla
|
2
|
JU OŠ Simin Han
|
3
|
JU OŠ “Sapna” Sapna
|
4
|
JU Mješovita srednja škola Sapna
|
5
|
JU OŠ Breške
|
6
|
JU OŠ Solina
|
7
|
Međunarodna škola Tuzla*
|
8
|
JU OŠ Centar
|
Datum
|
Škola i mjesto
|
22.10.2015.
|
1
|
JU OŠ “Lukavica” Lukavica
|
2
|
JU OŠ “Brijesnica” Brijesnica Velika
|
3
|
JU OŠ “Klokotnica” Klokotnica
|
4
|
JU Mješovita srednja škola Doboj-Istok
|
5
|
JU OŠ Mramor
|
6
|
JU Mješovita srednja škola Srebrenik
|
7
|
JU OŠ “Podrinje” Mihatovici
|
8
|
JU OŠ Pasci
|
9
|
JU Osnovna muzička škola Tuzla
|
|
|
|
|