Uposlenici


<

mr.sc.Nikola Čiča, prof.

Direktor

direktor@pztz.ba

Telefon: 035 320 220

 Zineta Topčagić, dipl.pravnik

Sekretar Zavoda

sekretar@pztz.ba

Telefon: 035 320 237

 mr.sc.Đulaga Hadžić, dipl.ing.el.

Stručni savjetnik za informacione sisteme i baze podataka

djulaga.hadzic@pztz.ba

Telefon: 035 320 239

 

Izet Numanović, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 231

e-mail: nizet@pztz.ba

 

 Azra Mujkanovic, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 222

e-mail: mazra@pztz.ba

 

mr.sc. Ediba Pozderovic, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 109

e-mail: pediba@pztz.ba

 

Ankica Grgić Mišković, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 229

e-mail: gmankica@pztz.ba

 

 Ramiz Nurkić, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 226

e-mail: nramiz@pztz.ba

 

 Sead Jahić, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 226

e-mail: jsead@pztz.ba 

 

 dr. sc. Midhat Spahić, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 225

e-mail: smidhat@pztz.ba 

 

 dr.sc. Hariz Agic, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 227

e-mail: ahariz@pztz.ba

 

 Denis Suljendić, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 224

e-mail: sdenis@pztz.ba

 

mr.sc.Mehdin Selimović, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 223

e-mail: smehdin@pztz.ba

 

 Josip Vojnić, dipl.ing.el.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 228

e-mail: pztz@pztz.ba

 

Zlatko Ibrišimović, dipl.ing.mašinstva

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 214

e-mail: izlatko@pztz.ba

 

Mersed Šljivic, dipl.pravnik

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 236

e-mail: smersed@pztz.ba

 

Fadila Hadžić, dipl.ecc.

Viši samostalni referent za ekonomsko finansijske poslove

Telefon: 035 320 233

e-mail: hfadila@pztz.ba

 

Safeta Čorbić

Tehnički sekretar

Telefon: 035 320 220

E-mail:csafeta@pztz.ba

 

Esmir Tanović

Viši referent - vozač

Telefon: 035 320 220