Uposlenici


<

dr.sc.Nikola Čiča, prof.

Direktor

direktor@pztz.ba

Telefon: 035 320 220

 mr.sc. Mersed Šljivic

dipl.pravnik  i prof. historije i geografije

Sekretar Zavoda

sekretar@pztz.ba

Telefon: 035 320 237

 dr.sc.Đulaga Hadžić, dipl.ing.el.

Stručni savjetnik za informacione sisteme i baze podataka

djulaga.hadzic@pztz.ba

Telefon: 035 320 239

Izet Numanović, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 231

e-mail: nizet@pztz.ba

  Azra Mujkanovic, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 222

e-mail: mazra@pztz.ba
 

 Ramiz Nurkić, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 226

e-mail: nramiz@pztz.ba

Ankica Grgić Mišković, prof.

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 229

e-mail: gmankica@pztz.ba
 

 Josip Vojnić, dipl.ing.el.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 228

e-mail: pztz@pztz.ba

 
Medira Ćulum, prof.
geografije

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 222

e-mail: cmedira@pztz.ba
 

  prof.dr.Midhat Spahić

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 225

e-mail: smidhat@pztz.ba 

 prof.dr.Hariz Agic

Strucni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 227

e-mail: ahariz@pztz.ba

  Denis Suljendić, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 224

e-mail: sdenis@pztz.ba


mr.sc.Mehdin Selimović, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 / 320 223

e-mail: smehdin@pztz.ba
 

 Zumra Šahović, prof.

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 235

e-mail: szumra@pztz.ba


Zlatko Ibrišimović, dipl.ing.mašinstva

Stručni savjetnik za obrazovanje

Telefon: 035 320 214

e-mail: izlatko@pztz.ba
 

 

Mušanović Nermina

Stručni saradnik za ekonomsko-finansijske poslove

Telefon: 035 320 236

e-mail: mnermina@pztz.ba

 

Esmir Tanović

Viši referent - vozač

Telefon: 035 320 220